Zoeken

Programma- en Projectmanagement Certificate

Programma- en projectmanagement is een vak apart en dat wordt nogal eens onderschat. Het managen van projecten en programmas houdt in dat men proactief te werk gaat met een sterke focus op het te bereiken resultaat. Omdat projecten en programmas zeer verschillend van aard kunnen zijn wordt vaak gedacht dat een universele methode niet beschikbaar of geschikt is. Dit is echter wel het geval, het PPM Certificate en PPM Diploma brengen u vaardigheden die voor elk type project en programma toepasbaar zijn

Programma- en projectmanagement is bij uitstek geschikt bij het doorvoeren van veranderingen in de bestaande organisatie. Het gaat daarbij vaak om complexe trajecten met onzekerheden, risicos en een duidelijke relatie met de strategie van de organisatie. De vele lijnactiviteiten en projecten, de onderlinge relaties en de afhankelijkheden met de omgeving, maken dat veranderingen nogal wat inspanningen van de lijnorganisatie en het management vergt. Een goede aanpak is daarom essentieel.

De TPG Academy en de Open Universiteit hebben hun talenten en ervaringen gebundeld om u deze unieke programma's aan te bieden.

Bedoeld voor

Programme and Projectmanagement (PPM Certificate) is bij uitstek geschikt voor aankomend en beginnende programma- en projectmanagers, die hun kennis willen vergroten en vaardigheden op het gebied van programma- en projectmanagement verder willen ontwikkelen.

Studieduur

8-10 maanden

Studiebelasting

8-10 uur per week

Startmomenten

De reeks bijeenkomsten starten in het voor- en najaar. De start van een nieuwe reeks alsook het lesrooster wordt bekend gemaakt op deze website.

Vorm

Programme- and Projectmanagement (PPM Certificate) wordt aangeboden via de zogenaamde Blended leervorm, een combinatie van zelfstudie en klassikaal onderwijs. U ontvangt hett cursusmateriaal thuis en studeert op tijdstippen die u het beste uitkomen. Daarbij maakt u ook gebruik van onze elektronische leeromgeving. Eén van de manieren om met medecursisten en docenten in contact te komen is gedurende de bijeenkomsten in onze Studiecentra.

Locatie

Eén van de Studiecentra van de Open Universiteit in Amsterdam of Eindhoven.

Bijeenkomsten

De bijeenkomsten vinden plaats in overleg met de deelnemers.

Groepsgrootte

12 deelnemers. Bij minder dan 10 deelnemers behouden wij het recht om het programma uit te stellen.

Kosten

De opleidingsprijs bedraagt € 3995,- Betaling kan ineens of in 5 maandelijkse termijnen van € 838,-. In totaalbedrag is inbegrepen: groepsbijeenkomsten, individuele begeleiding, cursusmateriaal en het assessment/ certificering.
Let op: De kortingsregeling Cursusgeld Open Universiteit (KCOU) is niet van toepassing op dit onderwijsproduct.

Inhoud

In dit programma staan de vier basis modules Projectinitiatie, Projectplanning, Projectbeheersing en Werken in projecten centraal. Voor diegene die Programmamanagement als specialisatie heeft gekozen worden deze modules in de context van een programma geplaatst. Deze kernmodules gaan in op de belangrijkste aspecten en principes van projectmanagement, en leggen een stevige basis voor het behalen van verdere kwalificaties. Daarmee gaat dit programma verder dan de methode gerichte benadering met PRINCE2® en MSP. Omdat één van de aandachtsgebieden zich richt op het managen van een project of programma wordt ook aandacht besteed aan een methodiek. Hiervoor zijn PRINCE2® en MSP" geselecteerd. Bij risicomanagement wordt onder meer aandacht besteed aan de Methodiek M_o_R® (Management of Risk).

Meer informatie en inschrijven

Vraag hier de uitgebreide brochure aan. Heeft u na het lezen van de brochure nog vragen dan kunt u contact opnemen via ons contactformulier of telefoonnummer 035 523 7766. De training wordt verzorgd door consultants van de TPG Academy.

Wilt u zich inschrijven, vul dan het inschrijfformulier in en stuur dit digitaal of per post naar de Open Universiteit. Vergeet niet om een kopie van uw identiteitsbewijs mee te sturen.

Lees wel eerst onze inschrijfvoorwaarden