Certified Professional Course Inleiding kunstmatige intelligentie
-
Your Academy
-
5 EC
-
Taal Nederlands/Engels
-
Certificaat
-
Volgend startmoment nog onbekend
-
€ 2.250,-
-
Online + face 2 face bijeenkomsten
-
Inschrijfduur 6 maanden
-
€ 200,- vroegboekkorting
-
Voor dit product gelden ingangseisen
Deze module behandelt kunstmatige intelligentie vanuit het perspectief van een ‘intelligente computationele agent’.
Het studiemateriaal is grotendeels Engelstalig, maar het programma is nederlandstalig.
Studieduur
Circa 10 weken. U moet rekening houden met een tijdsinvestering van 15 tot 20 uur per week.
Tentaminering
Schriftelijk tentamen.
Toelating
Je moet beschikken over:
- Wiskunde op VWO niveau
- Enige programmeerkennis in een imperatieve taal is sterk aan te raden. Voor het tweede en derde onderdeel van het volledige programma Artificial Intelligence Engineer is een goede kennis/vaardigheid van Python noodzakelijk. Als je dus de losse onderdelen wilt volgen, dan is het van belang om in eerste instantie de voorkennis van Python te hebben verkregen via dit onderdeel of bijvoorbeeld via het Certified Professional Program Java- en app-programmeur.
Indien je twijfelt of behoefte hebt aan advies kun je altijd een mail sturen naar het Team Your Academy via de rode knop 'Contact' op deze pagina.
Inschrijfvoorwaarden
Lees eerst onze inschrijfvoorwaarden.
Starten
De groep van mei 2021 zit vol! De geplande start van een volgende groep is nog onbekend.
Wil je op de hoogte gehouden worden van een volgend startmoment, stuur dan een mail naar ons Team Professional Programs.
Prijsinformatie
Totaalbedrag bij eenmalige betaling € 2.250,-.
Dit bedrag is vrijgesteld van BTW, maar wel exclusief de kosten van het tekstboek, waarvan in deze course gebruik wordt gemaakt:
- Artificial intelligence, foundations of computational agents 2e druk by DL Poole and AK Mackworth
ISBN 978 11 071 9539 4
Dit tekstboek dien je dus zélf aan te schaffen.
Actie
Indien je tot 4 weken vóór de startdatum inschrijft, dan kunnen we je een vroegboekkorting aanbieden van € 200,- op het totaalbedrag.
Fiscale aftrekbaarheid
Betaal je zelf de opleiding? Dan geldt dat opleidingskosten aftrekbaar zijn van de inkomstenbelasting. Deze fiscale voordelen zorgen ervoor dat een opleiding minder hoeft te kosten. Voor particulieren geldt een maximale aftrek van € 15.000,- met een drempel van € 250,-. Kijk voor meer informatie op de site van de belastingdienst.
Levenlanglerenkrediet
Het Levenlanglerenkrediet (LLLK) is niet van toepassing op deze opleiding.
Kortingsregeling
De kortingsregeling Cursusgeld Open Universiteit (KCOU) is niet van toepassing op deze opleiding.
Diploma
Na succesvolle afronding van dit onderdeel ontvangt u een certificaat van de Open Universiteit.
Contact
Wilt u graag meer informatie over deze specifieke Certified Professional Course, een brochure of een vrijblijvend adviesgesprek (met een docent) of onze studieadviseur Loes Moritz, neem dan contact op met ons Team Professional Programs via you@ou.nl of 045-5762777.