Afstudeeronderzoek managementwetenschappen
-
Managementwetenschappen
-
MM9906
-
15 EC
-
Vanaf € 1152
-
Voor dit product gelden ingangseisen
Inhoud
Natuurlijk sta je niet alleen voor deze uitdagende opgave! Je wordt tijdens de afstudeerfase bijgestaan door een deskundige begeleider binnen je gekozen thesistrack. Deze track biedt je een professionele leidraad en een stimulerende omgeving voor academische groei. Met een groep studenten én docenten doe je wetenschappelijk onderzoek naar onderwerpen en probleemstellingen rondom eenzelfde thema. Je maakt dus deel uit van een gemeenschap van onderzoekers, een ‘research community’, en levert daaraan je persoonlijke bijdrage. Je scriptieonderwerp moet aansluiten bij de focus van de thesistrack en je afstudeeronderzoek bouwt voort op de kennis uit het deelgebied van de managementwetenschappen waarin je je eerder met je keuzecursus hebt verdiept. Doordat je wordt betrokken bij het onderzoek van docenten, krijg je de kans om te wennen aan de uitdagende en inspirerende omgeving van wetenschappelijk onderzoek. Bovendien biedt de thesistrack een platform waar je kunt leren van elkaars expertise en elkaar kunt aanmoedigen en inspireren.
Ook het afstudeerportaal in de online leeromgeving ondersteunt je tijdens elk stadium van je afstudeeronderzoek. Je vindt er de benodigde hulpbronnen voor het ontwerpen en uitvoeren van je scriptieonderzoek en kunt zo optimaal profiteren van de rijke ervaring van het afstudeertraject.
Met een goedgekeurd scriptievoorstel mag je je inschrijven voor de cursus Afstudeertraject managementwetenschappen. In deze cursus krijg je de gelegenheid om je voorbereide onderzoek daadwerkelijk uit te voeren en de resultaten te rapporteren en bediscussiëren in de vorm van een gestructureerde scriptie. Je scriptie heeft het karakter van een volwaardig onderzoeksverslag, vergelijkbaar met een (empirisch) wetenschappelijk artikel.
In het afstudeerprogramma draait het niet alleen om het verdiepen van bestaande kennis, maar ook om het toevoegen van waardevolle inzichten aan bestaande wetenschappelijke kennis. Een afstudeerscriptie in de Master Management is dan ook niet slechts een verslag van onderzoek, maar een bijdrage aan de voortdurende ontwikkeling van wetenschappelijke kennis.
Ben je klaar voor deze uitdaging? Stap binnen in de wereld van wetenschappelijk onderzoek en ontdek de mogelijkheden die ons afstudeerprogramma je te bieden heeft. Want zeg nu zelf, hoe leuk is het om met je scriptieonderzoek zelf kennis bij te dragen aan de wetenschap!
Ingangseisen
Voor deze cursus geldt zoals gezegd als ingangseis een afgeronde cursus Voorbereiding afstudeeronderzoek, waarin het onderwerp inhoudelijk is voorbereid en heeft geresulteerd in een plan van aanpak. Dit plan van aanpak wordt vervolgens uitgevoerd in de cursus Afstudeeronderzoek managementwetenschappen.
Aanmelden
Begeleidingsvorm
Docenten
Plv. examinator: dhr. dr. Paul Ghijsen