Voorbereiding afstudeeronderzoek CON
Voorbereiding afstudeeronderzoek CON
-
Managementwetenschappen
-
MM1303
-
7,5 EC
-
Vanaf € 576
Inhoud
Leerdoelen
Na afronding van deze cursus ben je in staat om:
- een probleemstelling te formuleren op basis van een afgebakend thema en literatuur die door de afstudeerbegeleider is aangereikt
- een probleemstelling in te leiden en de wetenschappelijke en maatschappelijke relevantie aan te duiden
- literatuuronderzoek te verrichten en op basis daarvan een theoretisch kader vast te stellen
- een geschikt onderzoeksplan op te stellen.
Ingangseisen
Bovendien ben je ingeschreven voor de bijbehorende gebonden keuzecursus of hebt deze al afgerond.
Aanmelden
Toelichting aanmelden
Let op: voordat je je aanmeldt voor deze cursus, is het belangrijk dat je één van de online oriëntatie-uren over de afstudeerfase van de Master Management bijwoont:
- Start tweedejaarscursussen vanaf september (kwartiel 1): oriëntatie-uren vinden plaats in mei/juni
- Start tweedejaarscursussen vanaf februari (kwartiel 3): oriëntatie-uren vinden plaats in december/januari
Tijdens deze oriëntatie-uren ontvang je o.a. meer informatie over de verschillende afstudeerrichtingen. Meer informatie over de oriëntatie-uren (inclusief data) is terug te vinden op het opleidingsportaal van de Master Management (Brightspace). Voor meer informatie of vragen, kun je contact opnemen met de studieadviseurs via studieadvies.management@ou.nl.